ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Резонанс » Активісту руху Наливайченко «Справедливість» спалили автомобіль
99879

Активісту руху Наливайченко «Справедливість» спалили автомобіль

Сьогодні говорити правду про корупціонерів стає вкрай небезпечною справою і прямі погрози про насильницьке перешкоджання діяльності слід сприймати дуже серйозно.

Так в ніч з 16 на 17 травня, був спалений автомобіль активіста руху Наливайченко «Справедливість» і глави Громадська рада Крюківщини, Олени Цибульської.

Олена Цибульська впевнена, що цей факт – це спроба зупинити її діяльність по відстоюванню інтересів учасників АТО, які так і не отримали ділянки землі, право на які гарантувала держава. На своїй сторінці у Фейсбук, дівчина написала, звертаючись до сільського голови Крюківщини:

“Це і є протидія моїм діям, про які ви говорили після сесії?”.

Нагадаємо, кілька днів тому Цибульська разом з активістами, які пройшли АТО, не дозволили «узаконити» депутатами сільської ради Крюківщини 4 Га землі.

У свою чергу керівник руху Наливайченко Справедливість в Київській області Костянтин Бєдовой впевнений, що ті хто, таким чином, усуває опонентів, отримає адекватну відповідь:

“Це не перший замах на майно громадських активістів, що мужньо відстоюють суспільні інтереси! Погрози лунали після прес-конференції “Хто краде землю на Київщині?”.
Раніше підпали і навіть обстріл сільскогосподарської техніки з РПГ, вже були вчинені відносно голови Києво-Святошинського осередку “Справедливості”, активіста “Антикорупційного руху Валентина Наливайченка” – Святослава Козирєва. Зважаючи на те, що сільський голова Крюківщини раніше вже погрожував активістам Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка “Справедливість”, команда Київської області вимагає притягнення винних до відповідальності! Або влада повинна визнати свою пряму причетність до переслідувань!”.

1 коментар

  1. За свої погляди та покарання можна поплатитися життям…

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*