ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Резонанс » Андрей Крипак — местный князек Крюковщины (Люстрация 2+2)
article12325

Андрей Крипак — местный князек Крюковщины (Люстрация 2+2)

Незважаючи на Революцію Гідності, в Україні продовжують розкошувати. Йдеться не про простих людей, а про місцевих «царьків», які досі почуваються вільно і перетворюють своїх колишніх виборців на джерело прибутку.
Така ситуація — у селі Крюківщина під Києвом, де горезвісний сільський голова Андрій Кріпак «прихватизував» ледь не кожен квадратний метр. Телеканал 2+2 і програма »Люстратор 7.62″ провели журналістське розслідування. Кріпак уже засвітився в розкраданні мільйонів бюджетних коштів, кришуванні бізнесу своїх друзів та залякуванні і погрозах незгодним з його політикою. Мета розслідування — перевірити ці факти та з’ясувати, чому нічого не робить прокуратура та інші органи вищої влади.
На будівництві дитячого садочка »Барвінок» Кріпак відмив… майже 6 мільйонів гривень (!). А мешканці села досі бачать дитсадок лише у мріях. На його місці — недоладний брудний будівельний майданчик та кілька двоповерхових стін для замилювання очей. А віз і нині там, як то кажуть.
Документ про виділення 5 з половиною мільйонів гривень з бюджету на дитсадок кожен може побачити сам на власні очі. Зате 9-поверхівки у селі ростуть, як гриби після дощу. Звичайно, незаконно.
Крім того, Кріпак незаконно віддав одне з озер у Крюківщині своєму куму, начальнику місцевого »ЖЕКу» Олександру Буряку. Той порушує всі норми, огородив озеро парканом і не пускає до нього місцевих жителів і гостей села. За допомогою депутата Олени Цибульської журналісти перевірили це власноруч і відчули »гостинність» Кріпака і Буряка на власній шкурі.

За словами місцевого активіста Ігоря Труби, уся діяльність Кріпака і він сам — це просто банда в тому звичному для нас понятті часів Януковича. Регіонали продовжують процвітати.
Всіх, хто не погоджується з Кріпаком, перешкоджає його аферам, розслідує його злочини і заважає йому царювати і збирати данину, Кріпак просто залякує. Відбирає бізнес. Погрожує. Вчиняє підпали; в хід іде навіть вогнепальна зброя — гранатомет. Таке відбувається з місцевим підприємцем Святославом Козирєвим, у якого Кріпак відібрав котеджне містечко, підпалив гараж, знищив екскаватор та усіляко погрожує фізичною розправою. А все тому, що Святослав — активіст, який не закриває очі на здирництво сільського голови і не збирається давати йому хабарі.
Журналісти вирішили завітати до Кріпака на роботу. Багато запитань — треба відповіді! Але — дивний збіг — Кріпака на робочому місці не виявилося. Як сказав його секретар, голова на лікарняному. Журналісти завітали до Кріпака додому, у розкішне котеджне містечко. Хворого голови не виявилося і там. Мабуть, полетів »лікуватися» на закордонні курорти.

Тоді журналісти звернулися до Києво-Святошинської прокуратури з питанням про висушення іншої водойми в селі Крюківщина і будівництві на її березі котеджів. Результату — нуль. Як завжди, колапс у законах і відсутність методів вирахувати збитки природі. Недосконале українське законодавство пора міняти!
Нарешті — запит до Генеральної Прокуратури України у справі Кріпака і щодо роботи Києво-Святошинської місцевої прокуратури подано. Залишається сподіватися, що скоро світло проллється на всі темні справи сільського голови Крюківщини Андрія Кріпака.
Журналістське розслідування триває! Скоро ми дізнаємося, у кого в руках землі Крюківщини, у чиї кишені ідуть гроші села і хто стоїть за тітушкою Кріпаком.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*