ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Скарги людей » Бійки, погрози і повний ігнор з боку порушників – це Крюківщина
maxresdefault

Бійки, погрози і повний ігнор з боку порушників – це Крюківщина

Неподобство на вулицях Крюківщини. 28 серпня 2015 року забудовники намагалися силою підключитися до комунікацій. Жителька села Крюківщина зняла це на свій мобільний телефон, який дивом вижив у сутичці.

Вони можуть з’явитися і на вашій вулиці! І єдиний їх аргумент – це сила. А вплив – гроші.

Виник конфлікт. Бійки, погрози і повний ігнор з боку порушників – привід викликати охоронців порядку. Що й було зроблено.

Є постраждалі. Людину – літнього чоловіка з Крюківщини – побили до крові. ”Автори” цього хуліганства і замаху на життя – тітушки-робочі від забудовника. Обережно! Сьогодні вони незаконно врізаються у чужі комунікації, завтра – хазяйнують у вашому дворі!

На виконавців цього порушення не діяли прохання припинити роботу. Вони продовжували порушувати всі моральні й законні норми. Жінкам і чоловікам довелося стати на захист свого села. Однак прислужники забудовника силою витягли жінку з траншеї, а чоловіка ледь не зробили інвалідом. Співвласник цього ”проекту” просто стояв поруч, спостерігав за роботою своїх рабів і відгавкувався.

Допоки у селі Крюківщина триватиме таке беззаконня?Доти, доки при владі стоятимуть ті, хто захищає власні інтереси. І аж ніяк не інтереси села та його жителів.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*