ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Чому село Крюківщина має стільки проблем?
989768

Чому село Крюківщина має стільки проблем?

Ви ніколи не задумувалися, чому село Крюківщина має стільки проблем? Постійні конфлікти і непорозуміння із забудовниками, орендарями, сільською радою. З Крюківщини можна зробити райський куточок. Для цього є всі умови. Природа, краса, чисте повітря, близькість до Києва. Земля тут золота у всіх сенсах. Однак цього мало.Потрібне бажання щось робити і змінювати довколишній світ і себе.

У серпні 2015 року в селі Крюківщина відбулася зустріч його жителів із першим заступником голови Київської обласної держадміністрації Львом Парцхаладзе.

Лев Парцхаладзе приїхав, щоб допомогти жителям села вирішити їхні проблеми. Зустріч тривала близько двох годин. Піднімался найважливіші питання, проблеми. Які? Все, що турбує крюківщинців. Це і відсутність прозорого фінансування реконструкції дитячого садочка “Барвінок”, і проблемне місцеве озеро, і забудови на городах. Але це – далеко не весь список. Проблеми з автошляхами, корупція державних закладів, переповнене сміттєзвалище.. Після зустрічі Лев Парцхаладзе особисто виїхав на проблемні місця. Проблемне висушене озеро і забудови йому показала голова ГО ”Громадська рада Крюківщини” Олена Цибульська.

З кожного питання наступного тижня після зустрічі збиралося засідання. Було розроблено детальні плани з подолання усіх проблемних моментів. Лев Парцхаладзе особисто узяв це на контроль і щиро прагне подолати корупцію в Україні. А втілення цього в життя – завдання не лише політиків, а й кожного з нас.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*