ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Новини Київської області » Чи можна віддати озера – Рейдерам – Кріпакам, Бурякам!

Чи можна віддати озера – Рейдерам – Кріпакам, Бурякам!

IMG_6017

Село Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області завжди привертало увагу шанувальників природної краси. Три прекрасних озера дарували свою прохолоду відпочиваючим, але … тепер ситуація кардинально змінилася.
Озеро від якого залишилася одна назва. Як ми бачимо води вже немає і ніколи не буде. Зате це стало місце збагачення! Тут видобувають і продають пісок, торф та інше … Це озеро припинило своє існування після рішення Києво-Святошинської РДА про передачу його в оренду на 25 років.
Озеро яке передано рішенням Києво-Святошинської РДА директору КП «Благоустрій Крюківщина» та депутату Крюківщинської сільської ради – пану Олександру Буряку строком на 49 років, який перетворив його на джерело власного доходу. Він закрив доступ до озера фактично став монополістом на те, що належить місцевій громаді. Тепер щоб відпочити на березі або просто посидіти з вудкою, необхідно заплатити «бізнесмену».

У місцевих жителів залишилося треттє озеро – це соціальний проект Святослава Козирєва, який не лише зберіг, а зробив озеро для риболовлі та відпочинку. Саме тут можна просто відпочити і при цьому нікому не платити за це гроші. Сьогодні у Святослава Козирєва намагаються відібрати озеро і перетворити його в джерело доходу а також закрити останнє місце відпочинку для простих людей. Чи можна таке допустити?

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*