ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Скарги людей » Факти розкрадання землі в селі
0986076

Факти розкрадання землі в селі

Що робить сільська рада Крюківщини та місцеве комунальне підприємство для людей? Нічого. Що вони роблять для себе? Все. Жителька села Крюківщина Наталя Мельниченко ділиться вражаючими фактами розкрадання землі в селі.

Сільський голова Андрій Кріпак заради власної наживи реально готовий на все. Навіть продавати землю фактично на межі сільського кладовища. За словами пані Наталі, хоч формально воно не функціонує, та насправді тут ще ховають і ховатимуть людей. А як же санітарні норми, спитаєте ви? Дійсно, адже про державну санітарну норму у 300 метрів сільський голова, очевидно, забув. І тепер через дорогу від кладовища нові “сусіди” села вже відгородилися височенним парканом. Інший ”сусід” побудувався прямо на воді. Засипати піском озеро для власних потреб – до цього люди у селі вже звикли. Як влучно каже Наталя Мельниченко, гроші вирішують все.

А коли мешканці села вирішили зробити роботу Крюківщинського комунального підприємства і розчистити кладовище, їм ще й заважають! ”Залишіть дерева – а то мені буде видно кладовище”. Так а хто змушував тебе будуватися поруч із цвинтарем? Невідомо.

І знову – одні запитання. Відібрати частину города Наталі – це для сільської влади нормально. А коли вона вперше попросила про допомогу – для доньки, хворої на рак – сільська рада розщедрилася аж на 300 гривень! І це для сільського голови Кріпака – теж нормально. Доки триватиме це знущання над людьми?

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*