ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Гаражі вигідніше гойдалок для дітей
image-48dd0cd8e4e6eab6676904f29ab6d364d06a8efa8e9624fb239f4cd847aa773e-V (1)

Гаражі вигідніше гойдалок для дітей

Що найважливіше в сім’ї? Звичайно ж, кожна людина відповість – діти! Саме дітки найдорожче, що є у кожного з нас, вони наше продовження і наша опора в подальшому. Люблять своїх дітей і жителі Крюківщини, але місцева влада не виявляє бажання зробити життя місцевих дітлахів цікавішим і різноманітнішим.

Голова сільської ради Кріпак, звичайно ж, готовий зробити для дітей і містечко «Казку», і майданчик з сучасними гойдалками, але… прийняти рішення заважають злі люди, які постійно щось хочуть і пропонують хабар. Так, замість будівництва дитячого містечка на території парку, Кріпак просто продав 30 соток паркової землі і можна з упевненістю сказати, що не за красиві очі дехто отримав пристойний шматок землі, що належить місцевій громаді.

Однак парк не єдине місце на Крюківщині, де можна було б побудувати майданчик для дітей, з великою кількістю гойдалок, каруселей, гірок і слухати радісний сміх малечі. Наприклад, на вулиці Балукова 26, цілком підходящий майданчик для обладнання всім необхідним для веселих ігор дітей, однак, що таке сміх дітей, його не продаси і в банк під відсотки не покладеш, а пара-трійка гаражів – це гроші. Як результат, місцеві жителі, так і не дочекалися благоустрою території, а змушені прибирати сміття біля занедбаних гаражів.

Діяльність Кріпака викликає роздратування у місцевих жителів, але йому на це абсолютно наплювати, яка може бути совість у людини, яка поставила гроші понад усе. На жаль, приклад роботи Кріпака, є доказом того, що регіоналів колишніх не буває, це не партійна приналежність, а стиль життя.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*