ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Крюківщина проти РЫгонала – Кріпака Андрія
77368

Крюківщина проти РЫгонала – Кріпака Андрія

ГО “Громадська Рада Крюківщини” висловлює подяку Президенту України, Петру Олексійовичу, за його небайдужість до проблем місцевих громад. Мало хто в Україні знає про таке селище, як Крюківщина у Києво-Святошинському районі Київської області, але цей чарівний куточок став мішенню для тих, хто воліє зробити красиві місця, що належать громаді, своєю власністю.

Активісти ГО “Громадська Рада Крюківщини” не стали просто спостерігати, як їх земля продається, і при цьому порушуються права громадян. Так, уже колишній голова Києво-Святошинської районної адміністрації Возний Сергій, в силу того, що він є членом партії «Удар», вирішив, що все, що є в районі його власність. Віднімати і ділити стало для нього звичним заняттям, а з незгодними, розбиралися його «ручні тітушки». ГО “Громадська Рада Крюківщини” провела акції незгоди з такою політикою місцевого чиновника і звернулася до Президента з проханням розібратися в ситуації і вжити заходів до людини, яка втратила совість.

Однак не всі задоволені рішенням Президента і зняттям з посади пана Возного. Так, зокрема, активісти виготовили бігборд, на якому розмістили слова подяки Президенту, за його увагу до проблем Крюківщини. Але, через декілька годин після поклейки, бігборд був зрізаний і фактично знищений. Як заявила голова “Громадської Ради Крюківщина”, Олена Цибульська, прибрати бігборд розпорядився сільський голова Кріпак Андрій Петрович. Звичайно ж, пана Кріпака, можна зрозуміти, його головного захисника зняли з посади, і тепер він не зможе безкарно забирати в людей їхню законну власність та провертати темні справи. Активісти прекрасно розуміють, що посада голови сільської ради виборна і президент не може прибрати людину з її теплого містечка, але разом з тим вірять, що вся його діяльність буде перевірена відповідними органами.

2 коментарії

  1. И опять голая статья без фактов. А вообще госпожа Цибульская существует уголовная ответственность за сговор и поклеп….Именно этим ВЫ и занимаетесь вместе со своем подельником СМИКом…..Ну ничего, придут выборы в октябре и мы посмотрим на что вы гаразды, а потом мы будем требовать с Вас по полной программе.

  2. Можете подать на Цибульскую в суд! Наливайко уже подал и проиграл. Так когда начнете требовать, ждем – ждем и никак не дождемся.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*