ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Красиво жити не заборониш
e8307631b76d

Красиво жити не заборониш

Можна скільки завгодно звинувачувати сільського голову Крюківщини пана Кріпака в корупції і спробі побудувати власний феодальний повіт, але невже немає нічого хорошого, щоб він зробив. Ну, краде людина, ну бере хабарі, ну уявив він себе Богом на крюківщині, але є і хороший вчинок. Одній людині пан Кріпак допоміг і продовжує допомагати і це незважаючи на всі протести місцевої громади.

Перемога на виборах голови сільської ради Крюківщини, принесла Крипаку не тільки нову посаду, але й головний біль. Будучи по натурі кар’єристом і злодієм він чудово розумів, що самотужки здолати місцевий бюджет він не зможе і, звичайно ж, потрібен помічник. В якості головного помічника, а вірніше правої руки, був обраний кум і хороший товариш Буряк Олександр Петрович. Спеціально під «партнера по бізнесу» було створено КП «Благоустрій Крюківщини», яке, по суті, є не більш ніж перевалочною базою для спрямування бюджетних фінансових потоків у потрібному напрямку.

Ось саме Олександр Буряк і є той чоловік, якому допомагає Кріпак всіма правдами і неправдами. Село Крюківщина добре відоме за межами району завдяки чудовій природі і найкрасивішому озеру. Відпочивати тут одне задоволення, чисте повітря, прозора вода озера, діють, як цілющий еліксир і, саме на цей куточок Крюківщини звернув свій погляд помічник сільського голови. Що може бути краще, ніж перетворити відпочинок місцевих жителів і не тільки, у дзвінку монету. Так на березі прекрасного озера в селі Крюківщина з’явився центр відпочинку «Купіль». Рибалка, альтанки, баня, будиночки – це все що пропонує центр відпочинку клієнтам і аж ніяк не безкоштовно.

image-01950f8b7ff64f5efb85a6b6c03c8159591fb11e56789d7d4f70a983f4aaa05b-V

Пан Буряк, не зробивши нічого для покращення прибережної зони, перетворив її в джерело доходів. Місцеві жителі обурилися таким нахабством, але що таке голоси людей, якщо кум хоче заробити?

Нехтування всіма нормами суспільного життя, плювок в обличчя місцевій громаді, порушення Конституції країни на право громад розпоряджатися громадськими землями – це тільки верхівка айсберга діяльності сільського голови та його помічника.

Хочеться вірити, що відповідні служби звернуть увагу на скарги мешканців Крюківщини і Кріпак разом зі своїм помічником Буряком, відповідати за все скоєне і повернуть все вкрадене.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*