ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Новини Київської області » Кріпак Андрій – “недокандидат” у ВР по 91 округу

Кріпак Андрій – “недокандидат” у ВР по 91 округу

Знайомтесь, Кріпак Андрій Петрович – кандидат в народні депутати від 91 виборчого округу. Один із найбільш одіозних мажоритарників Київської області, за яким тягнеться не одна кримінальна справа. Проте незважаючи на це, сільський голова Крюківщини Кріпак Андрій продовжує рватись у велику політику.

За його плечима стоїть відмивання шести мільйонів гривень на будівництві дитячого садочка ”Барвінок’, незаконні дії щодо, ”умисного невиконання постанови суду, що набрала законної сили”, а також вдало вибудовані для нього шахрайські схеми щодо розкраданння бюджету села та незаконних оборудків із землею.

І ось такі чиновники лізуть до Верховної Ради, щоб продовжувати дерибанити нашу країну і в подальшому для власної вигоди.

Особливо вражає його передвиборна агітація, хоча він немає абсолютно ніякого відношення до партії “Слуга Народу”, його постери відверто та цинічно копіюють символіку партії. За них, його неодноразово висміювали на просторах інтернету, а також додали на офіційну сторінку сайту “ZeOpark”, де зібрані “НЕрідкісні екземпляри хамелеоноподібних кандидатів”.

До такого можуть вдаватись тільки жалюгідні кандидати, яким точно не місце в парламенті, адже вони вже обрали шлях брехні та обману.

Також, 13 липня 2019 року стало відомо, що депутат Крюківщинської сільської ради 7 скликання Цибульська Олена Василівна, подала заяву в поліцію, після того, як Кріпак Андрій Петрович разом зі своїми колегами погрожував їй у парку, що якщо вона не перестане перешкоджати йому балотуватись у ВР по 91 округу поширюючи інформацію через соцмережу Facebook, то ним будуть вжиті заходи направлені на неї особисто та Козирєва Святослава Миколайовича.

Такі дії є неприпустимими у теперішньому українському суспільстві, де панує свобода слова. Тому всіх небайдужих прошу поширити цю статтю, адже нам потрібні дійсно гідні кандидати, які можуть повести Україну до правильного шляху, без брехні та омани.

А таким кандидатам, як Кріпак Андрій, який був однією з надій Партії Регіонів, та неодноразово зустрічався особисто з колишнім президентом України Віктором Януковичем не місце у політиці.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*