ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Кріпак хотів продати озеро ще раз, але невдало
Fistful Of Money, Open Hands

Кріпак хотів продати озеро ще раз, але невдало

Якщо хтось сумнівається в тому, що Остап Бендер жив насправді, то ласкаво просимо в село Крюківщина Києво-Святошинського району. Саме тут живе і працює Андрій Петрович Кріпак, який хоче отримати свій мільйон на тарілочці з блакитною стрічкою. Однак між літературним героєм і головою сільської ради, існує одна велика різниця – Остап шанував кримінальний кодекс, а от Кріпаку на нього абсолютно наплювати.

У селі Крюківщина є прекрасне озеро Крючок, берег якого манить любителів відпочити, а в глибинах є риба. Ось на цій родзинкі місцевого краю і вирішив заробити пан Кріпак.

Як і для усіх представників еліти Партії Регіонів, для Кріпака немає перепон на шляху до особистого збагачення і, якщо є клієнт, значить, буде і товар. Молодий сільський голова примудрився продати озеро двічі!!!! Правда треба визнати, друга спроба була дещо невдала і її результатом стала втрата Кріпаком своїх покровителів в райдержадміністрації – люстрацією Іскоростенського і зняття з посади Возного.

Перша спроба продати озеро була дуже успішна. Кріпак не встояв перед пропозицією в 110 тисяч доларів, які були оплачені таємничим покупцем. Треба зазначити, що між Кріпаком і грошима була одна перешкода в особі батька його однокласника – Василя Кирпатенко, який раніше підтримав пройдисвіта, як кандидата на посаду голови сільської ради. Але що таке батько однокласника якщо на кону такі гроші. Цей факт не секрет – у батька однокласника просто відібрали це озеро,та продали першому зустрічному покупцю, хоча спочатку Кум – Буряк хотів забрати його собі, але 110000$ були на той час цікавіше, ніж такий великий об’єкт.

001
002

Але очевидно таємничий покупець, не виправдав усіх надій Кріпака і був позбавлений права розпоряджатися власністю, за яку «відвалив» кругленьку суму. Ось така невдала спроба Кріпака відібрати у орендаря, начебто для повернення в громаду, а насправді, щоб ще раз продати, закінчилась звільненням голови РДА, який не розібравшись підтримав “правдивого” сільського голову та мусорною люстрацією чиновника, який виконував ці накази. Нажаль Президент, до якого дійшли ці чутки, не взмозі звільнити Кріпака, тому відреагував згідно своїх повноважень і призупинив це свавілля чиновників.

image-1

Але… очевидно Кріпак зрозумів, що за такі справи можна і під статтю піти і тепер він обіцяє громаді озеро відібрати. І знову продати…

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*