ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Кріпак і його компанія
1355209343_5fce790160d26e427a805ca927e

Кріпак і його компанія

Зайнявши тепле місце сільського голови, Андрій Петрович Кріпак, першим ділом почав оточувати себе «потрібними» людьми. Широкий фронт для отримання прибутку за рахунок продажу земель, можливість красти бюджетні кошти – ці перспективи буквально запаморочили голову молодому чиновнику. Однак щоб красти і не озиратися назад, потрібен надійний тил у вигляді відданих людей, які за кістку з барського столу будуть готові на все. І таких людей Кріпак знайшов дуже швидко.

Продавати землю – це найприбутковіший варіант отримання незаконного доходу, але потрібна своя людина в земельній комісії і такий чоловік був знайдений дуже швидко. На роль помічника у проведенні махінацій з землею, пан Кріпак обрав свого однокласника, кума і просто надійного друга – Буряка Олександра Павловича.

Директор КП «Благоустрій Крюківщини» і одночасно Голова земельної комісії Крюківщинської сільської ради, Буряк Олександр Павлович, досить швидко зрозумів наскільки ласий шматок йому перепав. Про те, що раніше судимий чиновник не втрачав часу дарма можна судити за виставленими на продаж автомобілях. Пан Буряк виставляє на продаж два автомобілі, один з яких BMW X5 2007 року випуску і ціна цього дива німецького автопрому, ні багато ні мало – 464 тисячі гривень. Як державний чиновник з зарплатою 3000 гривень зміг накопичити на автомобіль такого класу?

бмв

газ

Все б нічого, якби не той факт, що ці гроші просто вкрадені у місцевої громади. Ось так і живуть Кріпак і його друзі, «скромно» і «чесно»!

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*