ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Кріпак – нове обличчя Партії Регіонів
1393170499_zi401wq_ite

Кріпак – нове обличчя Партії Регіонів

Чи вірите Ви в справедливість? Чи вірите Ви в те, що, правда, тільки одна? Очевидно, що 90% жителів Крюківщини відповідять ствердно, але це не відображає всієї ситуації в цілому, а лише доказ того, що люди хочуть жити по-іншому. Наше суспільство проходить етап переродження і те наскільки швидко цей процес пройде, багато в чому залежить і майбутнє країни в цілому.

Країна – це не просто шматок території, виділений на карті кордоном, а по-справжньому живий організм, в якому все має працювати чітко і без перебоїв. Янукович, що втік, як останній боягуз, спробував зламати країну, зламати суспільний устрій, його головною метою була поетапна приватизація вся і все. «Відтискання» бізнесу, продаж земель – це те, що було покладено в основу фінансової могутності «сім’ї», але народ вийшов на Майдан і зламав хребет «режиму.

Янукович втік, але в кожному окремому регіоні України, залишилися його посіпаки, які продовжують чорну справу свого «вчителя». Так, вони перефарбувалися, вийшли на вулиці з новими гаслами, навіть одягнули вишиванки і на привітання Слава Україні, відповідають Героям Слава, але в душі вони залишилися тими ж членами Партії Регіонів. Ні, мова йде не про простих членів найчисленнішої партії України станом на 1 січня 2014 року, а про тих, хто, користуючись прикриттям у вигляді партійного квитка, скоював злочини. Мова йде про чиновників від Партії Регіонів, які зрадили Україну в ім’я власного благополуччя і один з таких «патріотів» Кріпак Андрій Петрович – сільський голова Крюківщини. Як працівник партійного апарату Партії Регіонів в АР Крим став сільським головою Київської області для багатьох залишається загадкою, але факт є факт.

Пан Кріпак, очевидно любив свого лідера настільки, що вирішив йти по його стопах у питаннях створення власної імперії, нехай маленьку, але свою особисту. Незаконний продаж земель, переділи власності, для цього молодика стали звичною справою і навіть через півроку після втечі Януковича, він продовжує розпочате.

Так, на жаль Кріпак не потрапляє під закон про Люстрацію, але хочеться вірити, що місцева громада зрозуміла свою помилку з вибором голови і подібне не повториться.

Немає місця в нашому суспільстві, таким як Кріпак, українці не раби і ніколи ними не будуть!

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*