ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Кріпак продав парк за хабар в 380 000 гривень
1276956736_kolokol_01

Кріпак продав парк за хабар в 380 000 гривень

Чи Любите Ви відпочивати в парку? Мені, наприклад, дуже подобається гуляти алеями міських парків, слухати шум діточок, спостерігати, як щось шумно обговорюють пенсіонери, просто дихати чистим повітрям і для мене це можливість відпочити душею. Любили гуляти в парку й жителі Крюківщини, однак тепер, це для них вже в минулому. Сільський голова Кріпак, подумав і вирішив, що парк, який висаджений місцевими жителями, можна використовувати в дещо іншому напрямку і… просто продав його.

Андрій Кріпак, яскравий представник Партії Регіонів і, звичайно ж, перші хто отримав шматочок ласої паркової землі в розмірі 30 соток, стали його друзі і соратники по партії. Тепер, там де вчора гуляли молоді мами з дітками в колясках, з’являться паркани, що приховують від простого народу дорогі особняки. У регіоналів до парків особливе, можна навіть сказати хворобливе ставлення, вони всі люблять землі біля парків. У всіх, починаючи з Януковича до сільського голови, земельна діяльність пов’язана з парками і лісами. А точніше їх крадіжкою у місцевих громад.

Крюківщина поступово перетворилася з прекрасного містечка в вотчину однієї людини, яка уявила себе місцевим імператором і привласнила собі право розпоряджатися землями на власний розсуд. Кріпак за певну винагороду, готовий виділити землі під будь-яке будівництво без громадських слухань, без консультацій з жителями – навіщо, адже він місцевий владика. Слухати думки людей Андрій Петрович не звик, це не його рівень спілкуватися з простолюдином. Ні, вибачте, збрехав, за місяць до чергових виборів, пан Кріпак піде в народ, він буде обіцяти, карати винних, демонструвати власну активну позицію, однак це до того дня поки місцеві жителі не опустять бюлетені в урну, а далі корона на голову і прощай народ.

Чи варто засуджувати пана Кріпака за його вчинки? Давайте разом згадаємо бігборди Партії Регіонів, з яких Янукович обіцяв почути кожного і він почув, правда, не всіх, а лише членів своєї сім’ї, але ж почув. Точно така ж ситуація і з Кріпаком, він чує і допомагає, але тільки тим, хто готовий за це заплатити досить кругленьку суму.

Жителі села Крюківщина вже по звітам Кріпака заявляють йому в лице, що його місце давно у в’язниці, демонструючи документи. Прокуратура Київської області передала справу в суд, але знаючи роботу української Феміди, можна не сумніватися, що винуватими будуть місцеві жителі, але не сільський голова. Та й питання наостанок, як Ви думаєте, скільки потрібно було покласти в конверт грошей, щоб позбавити місцевих жителів оазису краси? Відповім відразу щоб не томити Вас – 380 000 гривень за парк, ось вона, ціна совісті і честі.

І це тільки вершина айсберга, до якої докопуються жителі села. Далі буде!

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*