ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Новини Київської області » Куди поділося третє озеро у селі Крюківщина?
b384190637-kosmetika-ruchnoj-raboty-naturalnye-duhi-stihiya-n3365

Куди поділося третє озеро у селі Крюківщина?

Поки у світі борються за збереження природних водойм – в Україні їх висушують. Для чого? Щоб розпочати на місці колишнього озера будівництво для власного збагачення.

У селі Крюківщина донедавна було 3 водойми. Там можна було відпочити, покупатися, порибалити. Тепер водойм залишилося дві. Куди поділося третє озеро? Усі подробиці знає Олена Цибульська, голова громадської організації “Громадська Рада Крюківщини”.

Красиве і глибоке озеро у селі Крюківщина – хто спіймався на його гачок? Кому воно заважає? Існують величезні проблеми у благоустрої водойми.

Ар’єв Олег Юхимович орендує це озеро з 2012 року. Термін його оренди – 25 років. Так розпорядилася Києво-Святошинська міська районна адміністрація. Однак зараз з озером – чимало проблем. За словами пані Олени, в жовтні озеро висушили і зараз під виглядом покращення екологічного стану… починають забудову.

Сенсація! На одному з берегів озера починається будівництво. Хто і що будує – не знає ніхто. Сільська рада розводить руками і розказує казки. А тим часом на березі колишнього озера планують побудувати котеджне містечко. Обуреним жителям села вже представили проект цього знущання над природою. Деталі цього моторошного дійства – у відеосюжеті.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*