ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Резонанс » Наливайко ”подружився” з Кріпаком для того, щоб будувати свої небезпечні висотки

Наливайко ”подружився” з Кріпаком для того, щоб будувати свої небезпечні висотки

Мав побудувати 6-поверховий будинок у приватному секторі. Будує 11-поверховий. Без належних дозволів і технічних умов. Отакий він – забудовник, власник ЖК ”Вишнева Оселя” Федір Наливайко. Жителі Крюківщини не витримали і вийшли на протест.

Крюківщинці неодноразово зверталися з цією проблемною забудовою до сільського голови Андрія Кріпака. Однак – усе марно. Хоча після тривалої боротьби Кріпак все-таки вислухав обурених односільчан. Зрозумів, що досяг критичної точки невдоволення народу… Відбулося це за три місяці до місцевих виборів. Збіг? Не думаємо (с).

Звісно, адже закривати очі на таке будівництво для сільського голови – просто неможливо. Очевидно, що Наливайко ”подружився” з Кріпаком для того, щоб будувати свої небезпечні висотки.

Крюківщинський активіст Ігор Труба розповідає: розпочали це будівництво завдяки фіктивним, підробленим документам. Завдяки фальшивим документам ДАБІ – Державна архітектурно-будівельна інспекція – дала Наливайку дозвіл на будівництво.

Як свідчить ще одна із учасниць протесту, забудовник прикривається святим – розказує, що квартири його будинків надаватимуть учасникам АТО. Останні спроби Наливайка захистити залишки своєї честі і репутації – гидкі і смішні водночас. Ганьба тим людям, які наживаються на своїх співвітчизниках – односільчанах і сусідах!

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*