ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Новини Київської області » НЕБЛАГОУСТРІЙ КРЮКІВЩИНИ
po-faktu-publikacii-amurpress-za-musor-v-sele-xexcir-vzyalas-prokuratura

НЕБЛАГОУСТРІЙ КРЮКІВЩИНИ

Дивина та й годі коїться у містечку Крюківщина, що на Київщині. Було собі маленьке поселення у кількох кілометрах від Києва, яких ще сотні тисяч по всій Україні. Як кілька років тому, з легкої руки місцевого чарівника, Кріпака Андрія Петровича (в народі його ще називають сільським головою), почало те містечко розростатися. Та почали з’являтися в ньому не нові школи, дитячі садочки, чи лікарні для містян, а лише багатоповерхові халабуди, та як гриби після дощу. І от набудували тих халабуд.
Та річ у тім, що чарівник мастак будувати тільки їх, а от каналізацію, чи системи водопостачання та водовідведення набудувати забули. І далі халепа. Дід плаче, баба плаче, мовляв що то воно буде, і як стільки мешканців забезпечити усіма необхідними для життя умовами комфорту, а Кріпак кудкудаче – не треба нам тої каналізації і усіх тих дивацтв цивілізації, в нас і без того все добре, води на всіх вистачить, ще й поділитися можемо.
Кажуть, що предки наші розумні люди були. Перщ ніж розвивати та розбудовувати місто чи село, розробляли генеральний план. Такий виготовили і для села Крюківщина, ще у 2012 році, має він законну силу, та є обов’язковим для виконання. І передбачає той план, що загальне водоспоживання населення Крюківщини станом на 2012р. становить 1.10 тис.м.куб. на добу, а його реальна потужність сягає всього 0.30 тис.м.куб на добу. Ще врахуйте усіх переселенців з 2012 року до сьогодні, і матимете уявлення про реальний стан речей.
Обурилась громада та й скликала 47-му позачергову сесію, аби спитати у свого голови що за чудасії кояться, адже згідно того самого генерального плану «умови прийому і транспортування стічних вод с. Крюківщини є обмежуючим фактором житлового будівництва» і таке зловживання є порушенням статті 23 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» щодо «гарантування захисту прав споживачів у сфері питного водопостачання шляхом створення резервних систем питного водопостачання». Але пан Кріпак бувалий та знає як у таких справах діяти. На тій самій сесії він разом зі своїми поплічниками в особі пана Буряка й інших запевнив громаду, що їх зухвало обманули, мовляв, наклеп зводять, і даремно ви хвилюєтеся. Так, комунальне підприємство «Благоустрій Крюківщини» наприклад знає істину і стверджує, що село Крюківщина використовує 319 м.куб. води на добу. І хто його знає, чи то генеральний план експерти з неба як знамення отримали, чи то пан Буряк, голова того таки комунального підприємства «Благоустрій», живе у паралельній з нами реальності, і у тій його реальності цифри зовсім інші.
Громада кліпає очами, дивується, й викликає експерта, хай той розбирається. В такому випадку саме сільська рада зобов’язується викликати кваліфікованого експерта, який би оцінив реальний стан речей та зробив висновок. Ти ба, і тут чарівник не розгубився. Кличе маг Кріпак сантехніка, ймення якого й сам напевне не знає, та й обзиває його при всій громаді «спеціалістом». Слухайте, що розумні люди говорять. І диво – каже той сантехнік, що таки справна в нас система водопостачання та водовідведення, ще можна багатоповерхових опудал набудувати!
Пан Кріпак і дав дозволів, та нові страховиська з’являються вже на вулицях Дружби та Вишневій. Як сказав «експерт», значить треба робити. А те, що у верхніх поверхах вода ледь біжить, і напору ніякого, а в сусідів на городі прямо під вікном будинок в надцять поверхів побудували, то магнітні бурі винні.
Так і живем, а місцеві депутати що сесія, то нових дозволів видають, будуйте скільки завгодно. А як станеться катастрофа у каналізації, то за ваш кошт ремонтуватимуть. Якщо взагалі ремонтуватимуть. А маг Кріпак лютує й наполягає на своєму, навіть листівки заповзявся друкувати, що «паніку серед людей сіють, безсовісні».
Пане Кріпак, ви б даремно часу не гаяли, а роботу свою виконували. Вас ваша посада зобов’язала побудувати 9 нових свердловин,побудувати 6,3 км напірних мереж каналізації, та ще й 3 резервуари чистої води. Воно-то так, що хабарі брати веселіше, ніж справу добру робити.
Йдемо в Європу, товариші! Будуємо ті халабуди, а про протипожежну систему не думаємо. Згоріла хата, гори і будка. А зливова каналізація, то взагалі дурниця несусвітня, і коли потечуть ріки на вулиці, тоді й будемо вирішувати що робити. Та й без чистої води жити можна. Зрештою, чого про такі дрібниці думати. На «Титаніку» теж багато рятувальних шлюпок не було, він же був «непотопним». Нашій казці кінець, а вам тут ще жити-поживати,і добра наживати.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*