ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Незаконний розподіл земельних ділянок – ось чим займається Кріпак
zemlya

Незаконний розподіл земельних ділянок – ось чим займається Кріпак

Зараз в Україні порушенням законів нікого не здивуєш. Однак сільський голова Крюківщини Андрій Петрович Кріпак у своєму прагненні розбагатіти не знає меж. Факт грубого порушення Земельного кодексу України засвідчує місцевий житель Андрій Кіптюг.

Незаконний розподіл земельних ділянок – ось чим займається Кріпак на посаді сільського голови. Предки Андрія з діда-прадіда обробляли свою землю, вирощували фрукти, овочі, квіти та займалися домашнім господарством. Кози, кури, кролі завжди потребували багато ресурсів – як людських, так і природних. Однак зараз на землю Андрія приходять невідомі і починають будуватися. По-перше, невідомі забудовники змінять природний рельєф землі – піднімуть свою ділянку на три метри. Це призведе до того, що на землі Андрія утвориться низина, і як наслідок – болото. Сільська рада постійно бреше Андрієві на його запити, надає весь час різну інформацію. Врешті-решт виявилося, що ніякої землі у Андрія …немає. Як його дід зміг побудувати дім без землі – невідомо. Такий абсурд робиться для того, щоб Андрій через недостовірні дані не міг подати до суду.

Доки триватиме беззаконня Кріпака і йому подібних? Кожен українець хоче почуватися господарем на своїй землі! А такі монстри роблять усе, щоб вичавити корінних мешканців з їхньої рідної хати…

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*