ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Обіцяти не значить зробити, а без лоха і жизнь плоха
2681988556

Обіцяти не значить зробити, а без лоха і жизнь плоха

Як і більшість політиків, Кріпак Андрій Петрович, чудово засвоїв одну істину – щоб стати переможцем у виборчих перегонах, потрібно обіцяти, обіцяти і ще раз обіцяти. І він обіцяв жителям Крюківщини зробити те, що не робили його попередники, в його промовах лунали нотки щирості і, звичайно ж, йому повірили. Але… як і у кожної гарної казки, у передвиборних перегонів є кінець, для Кріпака він був дуже щасливим – його обрали Головою сільської ради Крюківщини.

Здавалося б, ось воно час щастя для місцевих жителів. Тепер буде розширено дитячий садочок до 100 місць, дороги будуть з новим асфальтовим покриттям, відремонтовано стадіон, поліпшено медичне обслуговування і багато чого іншого (до речі, все це було в передвиборній програмі Кріпака).

крипак 001

Однак, вступивши на посаду, молодий чиновник скористався уроками його старших товаришів з Партії Регіонів – обіцяти не значить робити.

А тепер трішки конкретики. Пан Кріпак обіцяв побудувати в парку величезний комплекс для дітей – це місце мало стати свого роду казковим куточком для найменших жителів Крюківщина, але, Андрій Петрович, очевидно, забув попередити, що казка буде, але не для всіх і… продав 30 соток паркової землі.

Ще трошки фактів. Будучи кандидатом на посаду сільського голови, Андрій Петрович, пообіцяв створити нове комунальне підприємство, яке буде відповідати за прибирання вулиць, зовнішнє освітлення, вивезення нечистот та багато іншого. Ось в цьому питанні, Кріпак стримав слово і створив комунальне підприємство КП «Благоустрій Крюківщини». Проте для місцевих жителів створення підприємства, на чолі якого був поставлений близький друг і кум пана Кріпака, Буряк Олександр Павлович, перетворилося на джерело додаткових витрат. Якщо раніше для викачування вигрібної ями можна було вибрати компанію з найбільш прийнятною ціною на послугу, то тепер КП «Благоустрій Крюківщини» став свого роду монополістом на лайно і встановив свої ціни, які на порядок вище. Більш того, нове комунальне підприємство стало прекрасною ширмою для «розпилу» бюджетних коштів, але в чому можна дорікнути сільського голову – він обіцяв і він зробив!

Без лоха і жизнь плоха – це негласний девіз Партії Регіонів, яка наче щупальця спрута проникла у всі структури влади і висмоктувала кров з населення. Головні кровопивці втекли з країни, але дрібні сошки, по типу Кріпака, залишилися на своїх місцях і продовжують грабувати народ, який свого часу повірив у порожні обіцянки.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*