ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Резонанс » Пастор – нелегальний забудовник
maxresdefault

Пастор – нелегальний забудовник

З 2007 року – прихожанин Церкви Спасіння у Вишневому. Згодом – член церкви і пізніше – пастор. Зараз – нелегальний забудовник. Здогадуєтеся, про кого йдеться? Так, герой цього відеосюжету – горезвісний пан Наливайко. Хоча, Федір Наливайко скоріше антигерой. Називати його героєм язик не повертається. Так про Федіра Наливайка може думати хіба що якийсь дрібний мафіозі, якому до масштабів українського афериста ще рости й рости.

Голова громадської організації “Свідомі українці” Ігор Труба ділиться інсайдерською інформацією про те, як починав будувати свій бізнес Федір Наливайко. Ігор розкаже про те, як аферист і його підопічні використали свій вплив на прихожан церкви і простих селян, щоб заохотити їх владати гроші у своє будівництво. Цікаво? Далі ще більше інтриги…

Будівництво нових шкіл, садочків – важлива й відповідальна справа. Але чомусь у нашій країні владою володіють ті, хто цього не розуміють. Краще дати хабара для власної незаконної забудови, ніж займатися селянами і їхніми потребами. Ось просто логіка людей з грошима і владою. Збагачення затьмарило їм розум. Але доки це триватиме?

Яка доля незаконно побудованих Наливайком багатоповерхівок? Що з ними буде? На ці та багато інших запитань відповідає громадський активіст Ігор Труба.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*