ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Кріпак Андрій Петрович – ВОР та РЕЙДЕР
завантаження

Кріпак Андрій Петрович – ВОР та РЕЙДЕР

Поки вся країна буквально вирує в люстрационном пориві, безпосередньо під боком у президента відбуваються речі, які описати нормальними словами просто неможливо.

У Києво-Святошинському районі є невелике село Крюківщина. Близькість зі столицею та мальовничі місця, зробили цей прекрасний куточок справжньою мішенню для любителів дорогої нерухомості.

Сільський голова

Кріпак Андрій Петрович
, перетворив селище і прилеглу місцевість у свою вотчину. Він упевнений, що все, що входить в територію селища, є його особистою власністю і у нього є право розпоряджатися землями на свій розсуд.

Пан Кріпак не соромиться в методах вирішення спірних питань, навіщо йти до суду, якщо є банда «тітушок», які за гроші готові виконати будь-який наказ господаря. Відбирання майна, рейдерські захоплення, викидання людей зі своєї землі – це новий спосіб життя Крюківщини, який встановив сільський голова.

Колишні представники «Партії Регіонів» як і раніше правлять балом і, Закон про Люстрацію для них всього лише папірець, який потрібен лише для заспокоєння народу, який не хоче бачити і далі в кабінетах старі пики, які не поворохнуть і пальцем без хабара. Ці крохобором швидко перефарбувалися в революційні кольори, але звички злодія і шахрая не можуть забути. Кому з представників колишньої партії влади так сподобалося озеро Гачок невідомо, але очевидно хабар була дуже великий, бо вся верхівка влади Києво-Святошинського району почала активно очищати землі під нового господаря.

Хочеться задати запитання президенту: Петро Олексійович, скільки ще буде тривати свавілля? Скільки потрібно часу, щоб припинити побиття громадських активістів завезеними «тітушками»? Скільки потрібно часу, щоб у кабінетах з’явилися люди, які будуть працювати на людей і для людей?

Будемо вірити, що президент Порошенко все ж зможе проявити силу волі і прибрати всіх чиновників, які за гроші готові продати все, а в країні восторжествує законність і справедливість, проста людська справедливість.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*