ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Скарги людей » Що може бути гіршим за злочин проти жителів цілого села?
IMG_20141123_121311

Що може бути гіршим за злочин проти жителів цілого села?

Що може бути гіршим за злочин проти жителів цілого села? А коли ці злочини ще й відбуваються на очах у громади і лишаються безкарними, стає просто страшно.

Село Крюківщину під Києвом тероризує справжня банда. Ця пекельна трійця – Федір Наливайко, Андрій Кріпак та Олександр Буряк. Ось люди, які заробляють мільйони на крюківщинцях. З відео ви дізнаєтеся, чому Наливайка в селі називають “пастор Шлак” та зрозумієте справжні мотиви його вчинків. Крім того, ви побачите, як порушують закон і прикривають злочини Наливайка влада Крюківщини – сільский голова Кріпак і директор місцевого комунального підприємства Буряк.

Несанкціоноване будівництво багатоповерхівок прямо на городах селян. Думаєте, такого не буває? Дивіться відео, і ви побачите неможливе. Підробка документів та відкриття фіктивних кримінальних проваджень – це для Наливайка і його “команди” раз плюнути. Головне – підмазати там де треба, і всі шляхи відкриті. І все це – заради грошей, точніше, відмивання статків у ближнього свого. Однак це ще квіточки. Злочини Наливайка, Кріпака та Буряка загрожують життю і здоров’ю людей. Очевидно, цій банді не дають спати лаври аферистів із горезвісного “Еліта-центр”. Як саме – дивіться у відеосюжеті.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*