ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Скільки Кріпак заробляє на громаді
na-pervye-mesta-v-evrope-po-korrupcii-v-biznese

Скільки Кріпак заробляє на громаді

Практично кожен кандидат на виборну посаду, у своїй передвиборчій програмі, основний акцент робить на поліпшенні життя людей похилого віку та створення всіх благ для діточок. Звичайно ж, хто з батьків відмовиться проголосувати за людину, яка зробить умови життя їхніх дітей максимально комфортними. Пан Кріпак не став винаходити велосипед і пішов протоптаною стежкою своїх старших товаришів по Партії Регіонів. Старим шану і повагу, дітям «Казкове містечко» в парку.

Ставши головою сільської ради Крюківщини, Кріпак відразу ж приступив до виконання передвиборчих обіцянок. На території парку виділено куточок для побудови «Казкового містечка» і більше того, сільський голова заявив, що на благоустрій місця відпочинку дітей не буде витрачено і однієї гривні з бюджету.

Будувати «Казкове містечко» було доручено КП «Благоустрій Крюківщини». На фото працівники комунального підприємства:

7878

Сказано, значить зроблено. У парку з’явилося місце відпочинку для дітей, назвати «Казковим містечком» дитячий будиночок і карусель, буде звучати пафосно, але ось сума, яка була витрачена, вражає – 20-25000 гривень. На фото дитячий будиночок і карусель:

898

Все б нічого, адже 20000 гривень були виділені «щедрими братами», але… Кріпак забув сказати, що «благодійний» внесок був зроблений в обмін на земельну ділянку розміром 20 соток на озері з боку с. Гатне. На сьогодні ціна однієї сотки землі біля озера на Крюківщині становить приблизно 2000 доларів. Проста математика і стає зрозумілим, що ціна ділянки приблизно 40 000 доларів, а це аж ніяк не маленькі гроші. Ми можемо зробити висновок, в чию кишеню потрапила різниця між вартістю ділянки і вартістю дитячого майданчика.

Для прикладу, щоб зрозуміти весь обсяг махінації, поглянемо на рішення 40 сесії 6 скликання Крюківщинської сільської ради від 23 вересня 2014 року згідно якого, Марині Вовк (дружині представника ТОВ “Альта-Віста” Олексія Вовка – «Щедрий брат») виділено 20 соток землі, в межах при берегової зони маленького озера з боку с. Гатне. Вартість ділянки склала 40 тисяч доларів, а тепер порівняйте з вартістю дитячого майданчика – 20 тисяч гривень. Рахуйте різницю! Ось такий заробіток на добрих справах у пана Кріпака! Приблизно 90% у власну кишеню, а інші 10-повертає у громаду.

Як казав Остап Бендер: «Це Вам не дріб’язок по кишенях тирити»!

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*