ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Скарги людей » Список жахливих порушень забудовника, власника ЖК ”Вишнева оселя”
IMG_20141123_121702

Список жахливих порушень забудовника, власника ЖК ”Вишнева оселя”

Підземний паркінг у забороненій зоні. Дитячий майданчик біля самого ГРП (газорегуляторного пункту). Відстань між будівлями менше 6 метрів. Це – лише початок списку жахливих порушень забудовника, власника ЖК ”Вишнева оселя” Федора Наливайка. Лише уявіть собі – людина порушує закони, приписи та пожежні норми і спить спокійно. Будує висотки там, де не можна будувати вище 5-6 поверхів через брак пожежної техніки. Будує ледь не на городах місцевих жителів, коли пил та сморід з будівництва осідає на овочах і фруктах селян. Це все – пряма загроза для життя людей. Більше того – у забудовника все ”шито-крито”. Федір Наливайко має всі необхідні документи, які засвідчують: норми і стандарти дотримано.

Олег Лук’янчук – житель Крюківщини і власник суміжної з будівництвом Наливайка ділянки. Недобудована висотка нависає прямо над його городом. Замість будувати за планом 6 поверхів – Наливайко будує 11. Поруч планується парковка. Пан Олег – киянин, який багато років мріяв про власний куточок землі. І тепер йому у вікна заглядає незаконний багатоквартирний будинок-високоповерхівка. Він вже не раз звертався до сільської влади, суду і прокуратури за роз’ясненнями. Результату – нуль. Всі мовчать, задоволені і задобрені. Тож яка може бути мова про європейську державу Україну, коли поблизу її столиці відбувається таке безчинство?

Наливайко заради своєї вигоди ігнорує всіх – жителів села, висновки пожежної і будівельної комісій. Олег Лук’янчук має багато документальних фактів про порушення цього забудовника. Однак намагається створити діалог, готовий на компроміс із скандальним забудовником. Однак Федір Васильович Наливайко зустрівся з ним лише один раз. Намагався підкупити, аби Олег мовчав. А коли зрозумів, що не всі на світі продаються – просто зник. Висновки про порядність Наливайка робіть самі…

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*