ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Кріпак забороняє Олегу Назаренко збирати допомогу на АТО
unitaz_zolotoi_2_g

Кріпак забороняє Олегу Назаренко збирати допомогу на АТО

Те, що сьогодні відбувається на Донбасі неможливо сприймати зі спокоєм і, звичайно ж, немає такої людини в Україні, для якої смерті від снарядів у мирний час не є трагедією. На жаль, наша держава виявилась не готовою до такого страшного виклику. Армія була абсолютно не готова до ведення бойових дій, а матеріальне забезпечення залишає бажати кращого і сьогодні.

Якщо держава не може, то проблеми із забезпеченням армії продуктами харчування, засобами захисту та обмундируванням, досить успішно вирішують волонтери. Не залишилися осторонь і мешканці Крюківщини.

99999
00000

Волонтери звернулися до жителів Крюківщини за допомогою для солдатів в АТО, а місцеві жителі взяли активну участь у зборі продуктів і теплого одягу для тих, хто проливає кров за майбутнє України. 04 жовтня 2014 року сільська рада провела день села на підтримку воїнів-земляків, які знаходяться в зоні АТО.

Однак, бус, яким Олег Назаренко возить допомогу із рук в руки в зону АТО, сільський голова Кріпак А.П. вигнав з парку без пояснення причини цього рішення.

Хлопці, що збирали допомогу змушені були встановити місце збору при вході в парк, майже на проїжджій частині. Але мешканці села активно долучились до збору допомоги, яку волонтер Назаренко Олег доставляє на лінію фронту.

Про Олега неодноразово пишуть газети і показують телепередачі, а палатка в парку по збору допомоги Кріпаком залишалась пустою, лише місцеві депутати змушені були віддати свої власні кошти, що б не осоромитись перед громадою.

Зібрані копійки Кріпак поділив на бійців, по 500 Грн.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*