ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Як виглядає реконструкція дитячого садочка за більше ніж 4 мільйони гривень?
20150323_150440

Як виглядає реконструкція дитячого садочка за більше ніж 4 мільйони гривень?

Хочете побачити, як виглядає реконструкція дитячого садочка за більше ніж 4 мільйони гривень? Приготуйтеся, бо це явище не для людей зі слабкими нервами. Голова громадської організації “Громадська Рада Крюківщини” Олена Цибульська розкаже і покаже, як насправді відбудовують дитячий садок у селі Крюківщина.

Дитсадок “Барвінок” зараз перебуває у дуже поганому стані. Вся реконструкція за величезні гроші – це фундамент, котловани, гори цегли та сміття. Крім того, це місце – реальна небезпека для дітей. Олена Цибульська говорить, що влітку дитина її знайомої впала у цей котлован, наповнений водою. На щастя, обійшлося без травм. Але зовсім поруч із цим жахливим будівництвом – житлові будинки. У яких живе багато дітей. Очевидно, що реконструкція і будівництво дитсадка – загроза для них. А процес відбудови ще й навмисне розтягують… Триває він – не повірите! – з 2012 року.

Фундамент – за 3 мільйона 100 тисяч гривень. Будувався з 2012 по 2014 рік. Страшний абсурдний сон? Ні, це – реалії Крюківщини. Після відвідин фінансової інспекції було відкрито кримінальну справу.

Але чи вирішить це проблему? Хто стоїть за цим відвертим відмиванням грошей? І доки крюківщинці страждатимуть від свавілля чиновників? Про це та не тільки – дивіться у відео.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*