ua.vcom.biz
Новини України
Головна » Суспільство » Злодюжка що не соромиться, майже по Ільфу і Петрову
3434343

Злодюжка що не соромиться, майже по Ільфу і Петрову

Тихе і мирне життя Крюківщини, без суспільних потрясінь і скандалів, закінчилося в той день, коли в результаті «чесних» виборів, сільським головою став Кріпак Андрій Петрович. Цей молодий індивідуум, як і властиво всім любителям запустити руки в державний бюджет, швидко освоївся на новому місці.

Як і всі його однопартійці з Партії Регіонів, пан Кріпак, побудував свою роботу за принципом – ділити і віднімати. Земельний дерибан у Крюківщині тепер став звичною справою. Все, що можна продати, Андрій Петрович продавав і, його не бентежило, що ці землі належать місцевій громаді, а не особисто йому. Друзям сподобалась ділянка землі – будь ласка, немає проблем. Ну, подумаєш, що це парк, особняки друзів важливіше, так і відступні в кишеню пристойні йдуть.

Якщо дивитися на всі подвиги пана Кріпака, то в порівнянні зі справами, які провертав його кумир Янукович, він звичайно дрібна сошка, але з великими амбіціями. Якщо у знаменитому романі Ільфа і Петрова, був соромливий злодюжка, який продавав державне майно і постійно червонів, то наш герой ніколи не бентежиться – він просто краде і, як кажуть, нічого особистого.

Найбільш яскравий приклад цинізму і відвертого нехтування всіма суспільними принципами – це продаж землі під будівництво дев’ятиповерхового будинку практично у дворі приватного сектора. Як можна було побудувати багатоповерхівку в такій близькості від приватних будинків, не розуміє ніхто, але для Кріпака це не проблема, треба побудувати значить треба, відкат на стіл і будь ласка, ділянка вільна.

IMG_20141123_121244

IMG_20141123_121311

IMG_20141123_121428

IMG_20141123_121452

Місцеві жителі просто шоковані від всього, що відбувається. Люди просто не розуміють, як можна порушувати всі закони в країні, яка рухається європейським курсом. Недопалки на порозі, сміття, використані контрацептиви – це дрібниці в порівнянні з тим, що в разі пожежі, приватні будинки доведеться просто знести, щоб пожежна машина змогла під’їхати.

IMG_20141123_121702

Ось вона турбота про місцеве населення від сільського голови і можна сказати, що це далеко не останні його подвиги в освоєнні місцевих земельних ресурсів – бажаючих ще багато!

2 коментарії

  1. Вы придурки….все что о Вас недолеких авторах статьи можно написать. Какие окурки, какие контрацептивы……Во больные на голову……Боже, в какой стране мы живем, а знаю – вот пока у нас настолько необразованные и тупые защитники, вот так мы жить и будем. Вы как Путин, у него уже давно рак мозга так и у Вас авторы статьи – опухоль на всю голову…..Ой не хочу я больше в этом руки пачкать, Смик – прийдешь к власти, я потом с тебя спрошу по всем статьям. Хотя нет, не прийдешь – всех вминяемых соседей соберу.

    • Хочу выстроить такой же дом в вашем огороде, чтоб рвало канализацию и все время воняло!!!

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*